Concello de Ponteceso

CONCELLO DE PONTECESO

RSS

Concello :: Corporación

Corporación

PRESIDENTE




Don Xosé Lois García Carballido
xose.garcia@ponteceso.gal
Alcalde
Áreas de Facenda, Persoal, Medio Ambiente e Industria

Grupo municipal PSOE - Áreas de goberno




Miguel Ángel González Gómez
miguelangel.gonzalez@ponteceso.gal
Concelleiro delegado de Obras, Servizos, Infraestruturas e Urbanismo.

Raquel Fondo Pérez
raquel.fondo@ponteceso.gal
Concelleira delegada de Turismo, Deporte, Festexos e Dinamización Económica.

Faustino Santiago Lema
faustino.santiago@ponteceso.gal
Concelleiro delegado de Mobilidade, Seguridade, Emerxencias e Mar.

Noelia María Varela Suárez
noelia.varela@ponteceso.gal
Concelleira delegada de Servizos Sociais, Igualdade, Atención ao Cidadán e Transparencia.

Ana Pérez Imia
ana.perez.imia@ponteceso.gal
Concelleira delegada de Cultura, Xuventude e Innovación Tecnolóxica.

Salvador Eiroa Ameijenda
salvador.eiroa@ponteceso.gal
Concelleiro delegado de Asociacionismo, Normalización Lingüística e Medio Rural.

María Teresa Chouciño Calvete
mariateresa.choucino@ponteceso.gal
Concelleira delegada de Educación, Formación, Biblioteca e Patrimonio.




Grupo municipal PP




Marta María Carrillo Aguiar
marta.carrillo@ponteceso.gal

Jesús Daniel García Cotelo
jesus.garcia@ponteceso.gal

Ana Pérez Lema
ana.perez.lema@ponteceso.gal




Grupo municipal APIN




José Manuel Pose Verdes
jose.pose@ponteceso.gal

Marco Antonio Varela Vidal
marcoantonio.varela@ponteceso.gal




Concello de Ponteceso